Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktassam a robo hörit...

Hogy szoktassam a robo hörit a mongol futóegérrel?

Figyelt kérdés
most születtek mongik 7 naposak a höri fél éves örül van Mennyi idős koruktol engedjem össze a hörivel?

#mongi
2015. júl. 29. 16:59
 1/6 A kérdező kommentje:
SEGÍTSÉGET KÉRNÉK FONTOS
2015. júl. 29. 17:09
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem nagyon tartanám őket egy helyen...a hörcsögök alapból magányos állatok, nem szívesen osztoznak a helyen a fajtársaikkal, no meg más fajokkal sem...
2015. júl. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem oda írni hogy nem egy ketrecben szeretném tartani hanem amikor kiengedem őket nem fognak egymásnak ugrani?
2015. júl. 29. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem várj addig, amíg a mongik elérik a felnőtt kort, vagy legalábbis a méretük jóval nagyobb legyen.


Ha az elején csak kézből mutasd meg őket egymásnak, és mindig figyelj rájuk hogy mit csinálnak kint akkor szerintem nagy gond nem lehet. Bár őszinte leszek, nem vagyok egy mongi szakértő :D

2015. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
okés köszönöm a választ:) majd kiprobálom bár még sok idő:DD
2015. júl. 29. 20:10
 6/6 anonim ***** válasza:
Először kiengeded a hörit, fut fél órát. Visszateszed a helyére, és kiengeded az egereket. Sose találkozzanak, mert a hörcsög magányos állat. A fajtársait sem tűri meg, nem hogy más állatokat. :P
2015. aug. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!