Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengeri malac ténleg annyira...

A tengeri malac ténleg annyira társas állaT? (azt hogy ezt miért kérdezem lent írom le)

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem mert az unokatesómnak is volt de az egyedül volt és mégis sokáig élt pedig nem is foglalkozott vele az unokatesóm olyan nagyon sokat!!

Beszólásoktól lehetőleg kíméljetek! Előre is köszi!



2015. aug. 1. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Tenyleg.

Az unokatestvered malackaja lehet, h sokat elt, de boldogtalanul.

2015. aug. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt mondjak tarsas allat, igen.

3 eves voltam, amikor kaptam EGY tengerimalacot, gondolhatod, nyuztam, dogonyoztem stb. 11 ev 7honapot elt...

Jelenleg ketto malackat tartok, van csipogas meg veszekedes...de nem baj, imadom oket.

Kerdesedre a valasz, ha mindent megadsz neki (azert igenylik a foglalkozast) lehet egyedul tartani, nem fog belepusztulni.

DE teny, hogy szerencsesebb a ketto, legalabb nem unatkozik, lesz pajtija! :)

2015. aug. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Saját malackám példáját látva jobb nekik kettesben. Tény, hogy vannak olyan malacok akik nem bírják a másik jelenlétét, de ez nagyon nagyon ritka. Nekem sajnos elpusztult az egyik malackám. pár hétig egyedül volt a másik. teljesen csendben volt, addig feszt evett, most nem sípolt hogy éhes, már aggódtam érte. Aztán sikerült egy picurt hoznom hozzá és lett hangja mindenkinek :) Jobb kettő. Ha nincs annyi időd foglalkozni vele akkor meg főleg. Sajnos van hogy nekem nincs de ők eljátszanak akkor is ha nem vagyok itthon :)
2015. aug. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. aug. 2. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!