Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék venni 1 tengerimalac...

H.B10 kérdése:

Szeretnék venni 1 tengerimalacot és azt kérdezném h mennyi lenne 1 kb? mielőtt még rámtámadtok h te barom 2 vegyél tudom h társas állatok csak elég sok haverom van akiknek 1 van és boldogan élnek.

Figyelt kérdés

#tengeri/malac
2013. aug. 12. 22:43
1 2
 1/13 anonim válasza:

6-8 Ezer forint tenyésztőtől kb

1500-3 Ezer állatkereskedés

De örökbe is fogadhatsz

Bár én a tenyésztőtől ajánlom mert állatkereskedésben nem választják őket külön, és így vemhes lehet, akár a testvérétől és így nem születnek egézséges utódok.

2013. aug. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is egy malacom volt még régen és semmi baja nem volt. Maga a malac kereskedésben nem is olyan drága, de a hozzá való cuccokat is be kell szerezni. (tálak, egy kis búvókat, étel, alom, ketrec) Ezeket az eszközöket sok helyről be tudod szerezni, és minden boltban kicsit másak az árak. A ketrec a legdrágább, de az is attól függ, hogy mekkorát veszel. Minden esetre 4-5 ezer forint alatt nem nagyon találni tengeri malacnak való ketrecet.
2013. aug. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha csak egy malacot szeretnél akkor nagyon sokat kell vele foglalkozni és ki kell venni hogy tudjon sokat szaladgálni. Az enyém ha pár óráig a ketrecben akkor 10 percig is tud körbe körbe rohangálni a nappaliban. Alig tudom néha elkapni. Ő is egyedül van de sokat foglalkozok vele. És őt egy állatkereskedésben vettük. Ott berendezett ketreccel ,tengerimalaccal, szénával, forgáccsal, táppal együtt nekem 7000 körül volt.de megérte. Sok szerencsét a gondozásában. ;)
2013. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
51%
Nálunk a közeli állatkereskedésben 2000-5000-ig korfüggően...Az előzőleg írt válaszok is pontosak!!1500-nál olcsóbban nem igen kapsz!!
2013. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat (:
2013. aug. 13. 11:11
 6/13 anonim ***** válasza:
Állatkereskedésből olcsóbb. Tenysztőtöl 3000-30.000 terjed. Ketrec: minimum 100×50-esbe kell tartani!!!!! Teljeen felszerelve 10.100 forint (acana shop)
2013. aug. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Regi_95 válasza:
nekem is van én állatkereskedésbe vettem de kapsz 1500-3000ért ott is :)
2013. aug. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már megint te?!AZ EGY DOLOG,HOGY SOK HAVEROD EGYET TART,DE NEM BOLDOGOK AZOK A SZERENCSÉTLEN ÁLLATKÁK!!!AZ ÁLLATVÉDELMI TÖRVÉNYBEN IS BENNE VAN HOGY TILOS EGYET TARTANI!!!BORZALMAS HOGY ILYEN KIS TAKNYOSOK MENNYIRE NEM FOGJÁK,HOGY 2 DARABOT KELL VENNI.És nem az van hogy apukád nem engedi?Mit akarsz ha nincs benne?És a haverjaid beszélgetnek a malacaikkal,hogy tudják jól vannak?ÉN MEG KÉPZELD EGY CSOMÓ EMBERT ISMEREK AKINEK A MALACA EBBE HALT BELE!!!
2013. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Menny orvoshoz
2013. aug. 20. 15:52
 10/13 anonim ***** válasza:
Ember,nem kell felmenni a fórumra,ha nem bírod a kritizálást!Amúgy tényleg ennyire nem fogod hogy depis lesz a malacod?!Fogd már fel hogy a barátaid malacai sem érzik jól magukat!Akkor talán,ha 24 órában folyamatosan foglalkoznak velük!Jó mondjuk foglalkozol vele napi 3 órát és a maradék 21 órában szerinted nem unatkozik majd?A fórumon és még egy csomó helyen találsz beírásokat arról,hogy a magány miatt depressziósak lettek a malacok,azután meghaltak!Te is azt akarod,hogy a malacod 2 évig éljen?!Ha ennek ellenére is egy malacot tartasz nem is szereted a szegény állatot!És mondom állatvédelmi törvény is van arról,hogy 2 malacot kell tartani!
2013. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!