Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyire érdemes a nyuszit...

Mennyire érdemes a nyuszit ivartalanítani? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Mert én ezt csak halllottam de nekem azt mondák hogy a nyuszik megőrülnek amikor ivar érettek lesznek harapnak idegbajosak lesznek stb. Ezért kérdezem hogy mennyire érdemes ívartalanítani vagy hogy ez ténleg úgy van-e ahogy nekem mondták! Beszólásoktól kiméljetek!! Előre is köszi!!

2015. aug. 3. 11:01
 1/2 anonim válasza:
hát nem csak azzal van baj hogy harapnak, jelölnek is.. a hímek 1méter magasba képesek felröppinteni a pisijüket... jobb ha ivartalanítod és akkor nem jelölget és nem lesz nem is pisi szag hanem , nem tudom mire hasonlítsam de büdös szag
2015. aug. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megéri ivartalaníttatni. Egyrészt általában enyhülnek vagy akár megszűnnek az ivarosodással járó viselkedési problémák, mint a jelölés, területvédés, harciasság, agresszivitás, bár nem minden esetben. Másrészt meghosszabbíthatod vele a nyuszid életét, megóvod a méhmegbetegedésektől ill. hereráktól.
2015. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!