Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen állatot lehet egy...

Milyen állatot lehet egy 55x40x25-ös terráriumban tartani?

Figyelt kérdés
2015. aug. 6. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel kisemlősök témakörben van, gondolom halat, hüllőt meg ilyesmiket nem akarsz.

Alapvetően elég kicsi ez a terület, én egeret (pl. mongol futóegér, csíkos fűegér, egyiptomi tüskésegér, japán táncoló egér) vagy törpehörcsögöt (pl. dzsungáriai, kínai csíkos, roborovszki) javasolnék bele.

Bár én inkább ketrecpárti vagyok, annak jobb a szellőzése és még föl-le mászkálni is tudnak a rácsokon, ami jó mozgás és szórakozás is egyben.

2015. aug. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok.

Nem tudsz esetleg beszerezni még egy terráriumot, ketrecet vagy ilyesmit és a kettőt egybeépíteni? Nekem például volt egy 50x40x30-as akváriumom és egy körülbelül ugyanakkora ketrecem. Ezekből csináltam a hörcsögömnek egy emeletes ketrecterráriumot. Az általad írt méretek megütik a minimumot, de boldogabb lenne az állat egy nagyobb helyen.

2015. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ebben esetleg egy kisebb fajta teknőst,vagy bébiteknőst.

elég kicsi szerintem érdemes beruházni egy nagyobbra-inkább ketrec ha emlőst szeretnél. tengerimalac,sün stb is legalább 1 méter hosszúságúba legyen.nyúl mégnagyobban

.hörinek lehet kisebb olyan 80 is. de szerintem minél nagyobb, annál jobb. ha már veszel akkor 20 centi nagyság már nem tétel, de igenis számít! mert abban éli le az egész életét ! úgyhogy én teknőst ajánlanék, vagy csigákat ilyesmit

2015. aug. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én terráriumom pár centivel nagyobb, dzsungáriai törpehörcsögöt tartok benne. Neki megfelelő. De vigyázz, őket tilos együtt tartani, mert megölik egymást! Szóval ha hörcsögöt veszel, egyet vegyél. :)
2015. aug. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!