Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek jó ötlet a kádban...

Szerintetek jó ötlet a kádban tartani a tengerimalacot?

Figyelt kérdés
Szüleim szólnak rám időnként, mert beleteszem őket. A kád elég mély, hogy ne tudjanak kimászni, lecsúszik a lábuk, hiába kapálóznak. Csak akkor szoktam őket kivenni onnan, ha fürdünk esténként, addig lezárom őket egy cipős dobozba. Így meg van spórolva a hely a ketrec szempontjából és a pénzt is el tudjuk költeni másra.
2015. aug. 9. 19:51
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

egy cipősdobozba zárni éjszaka sem túl humánus szerintem.

anyukádnak mondd meg hogy vegyen neki ketrecet.elvégre ő hozta haza.

2015. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Anyámat nem érdekli, csak hazahozta, mert sajnálta őket. Oké, én is tudom, hogy akkor foglalkozzon ő velük, dehát csak ő ad nekem is enni... Míg fürdünk, csak addig vannak ott a dobozban. Elgondolkodtam rajta amúgy, hogy kellene egy nagyobb karton, de csak kirágnák, gondolom. Mindegy, megyek valami műanyag akármiért, hátha tudnak valami olcsót ajánlani az állatosban, mégis jobb lehet, mint a ketrec.
2015. aug. 10. 10:43
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nézzél jófogáson használtan. Úgy olcsóbb, mint újonnan. Biztos találnál a környéketeken.
2015. aug. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Megy a zöld.
2015. aug. 10. 17:56
 15/27 anonim ***** válasza:
74%

Ketrecnél nehezebb jobbat találni, a "műanyag valami" nem szellőzik olyan jól és aligha fogsz rá itatót rögzíteni. Ja és két tengerimalacnak MINIMUM 80x50-es ketrec kell, ha elfér ha nem, meg kell oldani. A fressnapfban a 120x60-as kecó 15 ezer körül mozog és az már egy jó ár de ezen kívül kelleni fog nekik önitató, egy tál amit nem tudnak felborítani, búvóhely, forgács és táp szóval egy 20-assal számolj minimum.

Anyukádnak meg gratulálok, a halál elkerülése nem indok az állatkínzásra. Én is kígyó elől mentettem meg a patkányom de szereztem is azonnal neki való ketrecet mert ez a normális.

2015. aug. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát most mit csináljak vele? Nincs 20 ezrem.
2015. aug. 11. 10:32
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor add őket örökbe, talán.

Szénát adsz nekik? Vizet? Mielőtt éhen vagy szomjan halnának.

Amúgy őszintén remélem, hogy troll kérdés...

2015. aug. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Hát b+, hogy anyám miatt ennyi gond szakad a nyakamba, komolyan... Megyünk majd holnap, utána nézek valami vályúnak akkor. Az örökbe adás is átgondolandó, nekem nem kellenek.


Mi a szarért ne kapnának inni, meg enni? Azt hiszitek, nem vagyok normális... Attól, hogy benéztem, hogy bánjak velük, még magamtól is tudom, hogy megdöglenek víz nélkül. Szalmát honnan kaparjak össze panelban?

2015. aug. 11. 14:36
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#17 hozzászóló szénát mondott, nem szalmát. A malacok szénát (is) esznek.

Komolyan kérdezem mit adsz nekik enni? Szerintem kezd el őket hirdetni. Ennél már csak jobb helyre kerülhetnek.

2015. aug. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

szerintem tedd fel facebookos csoportokba és jófogásra,ingyen elvihetőként. remélhetőleg lesz rá jelentkező,de írd is oda hogy nem tudsz neki biztosítani ketrecet és sürgős lenne..

amúgy párban kell őket tartani ketrecben. szénát meg olcsón lehet venni állatos boltokban

anyád meg egy idióta.te legalább próbálsz foglalkozni veled vagy a zsebpénzedet rááldozni.de ha nincsnek meg a feltételek az anyagiak miatt akkor tényleg inkább add oda valakinek!

állatkereskedésbe is beviheted végsősoron.

2015. aug. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!