Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Adhatok a nyulaimnak fűnyíróva...

Adhatok a nyulaimnak fűnyíróval lenyírt füvet?

Figyelt kérdés
Szóval a fűnyíró tartalmát odaadhatom nekik? Mert amúgy állandóan kézzel tépkedem le, de már eléggé unom, mert nagyon meleg van és sok idő. Sokkal egyszerűbb lenyírni fűnyíróval. Csak akkor ugye nagyon kicsi és összepréselt és kicsit nedves is stb. Lesz tőle bajuk? Vagy az ugyanolyan, mintha kézzel szedem le?
2015. aug. 10. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Benzines vagy elektromos? Elektromossal mehet
2015. aug. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem elektromos, de amúgy fogalmam sincs, mert igazából a szomszéd adta a füvet direkt a nyulaknak, hátha megeszik. Most nem tudom őt megkérdezni. Ha benzines, azt lehet valahogy érezni a füvön?
2015. aug. 10. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Inkább egy nagyobb ollóval vágj füvet, én is úgy szoktam, a fűnyíró egy gép, olajos lehet tőle a fű ami nem épp jó a nyúlnak.
2015. aug. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nerm az a gond, hogy a fűnyíró benzines, vagy elektromos, egyiktől sem lesz a levágott fűnek semmi baja. A probléma az, hogy a fűben általában sokféle gyomnövény is él, ezt mind szecskára aprítja a fűnyíró. És ha volt a gyomok között olyan, ami a nyúlnak mérgező, akkor baj van. Nem tudja belőle kiválogatni, hogy melyik a jó, és melyik nem az. Megeszi, és elpusztul tőle. Ha kicsapod legelni, az más, ösztönösen tudja, mi a mérgező, és azt nem fogja megenni. De így összekeverve ez lehetetlen.
2015. aug. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!