Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Fogadtam apámmal. és ha...

Fogadtam apámmal. és ha megnyerem kapok egy vadászgörényt, jó lenne egy pár tanácsács. És érdemes lenne most keresgélnem? 13l

Figyelt kérdés
Fogadtam apámmal, hogyha nem tetszik anyámnak a szemüveg (én meg apa mentünk el neki választani mert nem ért rá) kapok egy vadászgörényt. Anyámnak világ életében fekete keretes szemüvege volt, de apámnak a piros keretes tetszett, így megvettük. Érdemes keresgélni ketrecet, kaját, játékokat? Pár tanács is jó lenne.

2015. aug. 11. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Apád blöffölt.
2015. aug. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges, anyucinak tetszeni fog a piros keretes szemüveg. :D
2015. aug. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha az én gyerekem lennél, akkor is vennék neked egy vadász görényt ha veszítesz a fogadáson, mert tudom, hogy szeretnél. Nem tudnám elviselni, hogy csak azért ne legyen, mert vesztettél. Biztosan szereted anyukádat, és érdekel téged, hogy milyen szemüveget szeretne. De az is fontos ,hogy Te mit szeretnél. Szerintem tuti hogy nemsokára lesz vadászgörényed. :-) Ha a gyerekem beszerezne ketrecet, kaját, játékot, és nem lenne aki lakna benne, a szívem szakadna meg.

Tanács: Hihetetlenül örökmozgók, szeretik a kaját elrejteni a lakás bármely szegletébe, szeretnek beleharapni a nagylábujjba, de ha a nyakadba rakod akkor kezes bárány, és írtó cuki amikor elfárad és alszik.

2015. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Arra készülj fel, hogy anyud nem fogja azt mondani, hogy neki ez nem tetszik. Hordani fogja akkor is ha irtó rondának tartsa, max ritkábban. Nem akar majd megsérteni se téged se apudat. Fogadjatok másba ami értelmes dolog!
2015. aug. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. aug. 11. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!