Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Még milyen "nyúlhűtési"...

Még milyen "nyúlhűtési" technikák vannak?

Figyelt kérdés

A ketrecek (2db, bennük 1-1 nyúl) a kertben vannak, árnyékos helyen, de napernyőt is állítottam hozzájuk. Kb 2 óránként cserélem az itatójukból a vizet, tettem be hűtött csempéket, és gyakran vizezem a fülüket (lábukat nem hagyják). Próbáltam berakni vizes rongyot, de szétrágták, és ugyanez történt a vizes palackkal is.

Sajnos nem tudom bevinni őket a házba, mert idebenn is 30 fok van, a pince pedig életveszélyes. Tudtok még mondani néhány technikát? Mert hiába hűtöm őket, majd' meghalnak a melegtől.



2015. aug. 12. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
A vizes ruhát a ketrec tetejére terítsd ki; amit beraksz, azt tuti szétszedik, a nyulak már csak ilyenek.:)
2015. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tölts meg sima palackokat vízzel fagyazd le a mélyhütôbe és rakd a ketrecük tetejére! De az is jó hogyha sima jég akut beteszel nekik.
2015. aug. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) Azóta végül sikerült felállítani 2 biztonságos kifutót a pincében, és levittük őket. Most már jobban vannak, szépen falatoznak. Már azt fontolgatom, hogy ha ilyen meleg marad az idő, én is ott fogok élni :)
2015. aug. 12. 14:28
 4/5 anonim válasza:

Bár már megoldottad, de azért:

[link]

2015. aug. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Elég későn írok: mi le szoktuk önteni őket vízzel, csak arra kell figyelni, hogy a fülükbe ne menjen.Meg nagy jegesvízzel teli flakont rakunk hozzàjuk be és mellé fekszenek.
2015. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!