Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakai műszak végleges...

Éjszakai műszak végleges befejezése után meddig tart a szervezetnek, hogy visszaálljon a normális kerékvagásba? És milyen technikák vannak ennek a felgyorsitására?

Figyelt kérdés

Mióta éjszakai műszakon vagyok diákmunkán egyszerüen nem tudok aludni a szabadnapokon. Állandóan faradt vagyok, napközben szinte használhatatlan bármire.

Még az egyetem megkezdese előtt vissza szeretnék állni a normális rendszerre.

Régen nagyon jókat aludtam éjszakánként és teli voltam energiával. Nagyon nem érzem így jól magam...



2015. júl. 27. 05:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Minden normalis ember napja ugy nez ki, hogy felkel-elmegy dolgozni-munka utan ugyintezes es otthoni dolgok-szorakozas/pihenes/csaladi elet-alvas. Teljesen mindegy, hogy mikor kezdodik el egy-egy nap (reggeles-nappalos-ejszakas), a napi idobeosztas akkor is hasonlo.


Ha a kulonozo napszak szerint szeretnel atallni, akkor nincs is mas tennivalod, csak az utolso ejszakas muszak utan az alvas szakaszt el kell hagyni (igaz masnap faradt leszel), de onnantol par nap alatt megszokod az uj ebredesi idot.

2015. júl. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!