Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Két vagy három tengerimalacot...

Két vagy három tengerimalacot tartsak? Nem tudok dönteni.

Figyelt kérdés

Nemtudok dönteni, hogy a meglévő Mirim mellé egy rozettásat vegyek csak, vagy még egy angol rövidszőrűt is.

Lenne pár kérdésem is: három cocira több a költség mint kettőre? Hárman jobban éreznék magukat? Ha hárman vannak akkor a dominancia harc erősebb vagy gyengébb lesz?



2015. aug. 14. 07:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Büdösebbek lesznek ha hárman vannak? Mert panelban élünk és már így is van egy csomó állatunk.
2015. aug. 14. 07:46
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem három nőstény van.Eleinte voltak összezördülések, de szépen lerendezték egymást közt és mára jól megvannak.Összebújás meg ilyenek nincsenek, de nem verekednek meg semmi.Több kaja kell persze mint kettőnek, de nem sokkal.Ja és ugyan úgy heti egyszer kell takaritani mint mikor csak egyedül volt az egyik.
2015. aug. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És nem büdösek?
2015. aug. 14. 08:27
 4/5 anonim válasza:
Szerintem tarts kettot. Nekem 2 van es nagyon jol megvannak (lanyok) es harman mar sokan lennenek.
2015. aug. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nálam 6 lány van együtt, nem büdösebbek, csak oda kell figyelni a higiéniára. nem több a tartás, jobban elvannak, csak nagyobb hely kell nekik.
2015. aug. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!