Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tudnátok mondani egyedi nevet...

Tudnátok mondani egyedi nevet nyuszinak?

Figyelt kérdés

Lesz egy nyuszim, szeptember közepén veszem át, addig szeretnék valami nevet kitalálni neki. Amit tudni kell róla: Kisfiú, törpe, lógófülű, türingiai vidra színű (türindiai= Barnás vöröses feketével. Tehát testén a rozsdás narancs, ami árnyékoltan átmegy a fülek, lábak, orr, far részeken feketésebb árnyalatba. vidra= hasa, nyaka világosabb, krém színű. )


Olyan nevet szeretnék, ami egyedi egy nyúlnak. Tehát ilyenek hogy tappancs, füles, pelyhes és társai kizárva.


Amik szóba jöttek:

Oesophagus (de csak Özi), Pancreas ( ezek párom javaslatai, és igen, tudom mit jelentenek xD )

vagy: Jakab, Archibald, Baltazár...


Olyat szeretnék ami vicces,de mégis komoly, jól hangzik, és ha lehet férfi név legyen, (de a nyelőcsőből és a hasnyálmirigyből kiindulva bármi jó aminek jó a hangzása, és van értelme)


Akinek van valami jó ötlete ossza meg velem is!:)



2015. aug. 17. 13:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyuszómaca
2015. aug. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én a Caprius(k val) nevet ajánlom. Ez egy római név.
2015. aug. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Happy :) legyen egyszerűen csak Happy. Unokatesómék nyusziját is így hívták és nagyon illett rá
2015. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Vadasnak és Pörköltnek nevezném a legszivesebben! :-D


Csak vicceltem. Legyen Kódis vagy Bot. Vagy Tribo (Tribulus Terestris- görögszéna: az egyik legerősebb tesztoszteron fokozó, ha már bak lesz a Drága! :-) )

2015. aug. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket. Több nyuszit hívnak Pörköltnek.. akkor már inkább Pecsenye :D (Amúgy a Tribulus terrestris a királydinnye)
2015. aug. 18. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Admetus, Adnus, Adras, Keril
2015. aug. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!