Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit adjak enni a tengerimalaco...

Mit adjak enni a tengerimalacomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap délután kaptam egy tengerimalacot a kereskedésből és mellé kaptam egy kis zacskó tápot, de azt már betettem neki. Ezt az eladó adta anyumnak azt mindta valami crispy muesli, meg meg is mutatta neki, de most dolgozik anyum nem tudja megmutatni. Meg kapott uborkát. Eddig jól csináltam? Most egy 70x60-as ketrecben van, de úgy tűnik ez kicsi, majd vszünk neki egy nagyobbat. Meg még tanácsolnátok nekem valamit mire figyeljek a nalacnál?

2015. aug. 18. 08:55
 1/8 Schwarczer válasza:
Szia! itt sok hasznos infot találsz: [link]
2015. aug. 18. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Itt is sok minden le van írva etetéssel, elhelyezéssel kepcsolatban

[link]

De azelőtt kellett volna jobban tájékozódni, mielőtt megveszitek.

2015. aug. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Megnezem az oldalakat. Csak az volt a baj, hogy a kereskedésben beszámoltak róla, de azóta rájöttem, hogy sok mindednt rosszul mondtak és ezért itt megkérdezem.
2015. aug. 18. 09:10
 4/8 anonim ***** válasza:

Na igen, a kereskedőnek csak az a lényeg, hogy megvegyék...

Ha nőstény a malacka, és többen voltak együtt tartva, jó az esély arra is, hogy vemhes...nem választják szét a nemeket sem általában.

2015. aug. 18. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gyevickie ***** válasza:
Széna legyen előtte állandóan!!! Meg víz önitatóban, nem tálkában. A javasolt oldalak mellé tudom még ajánlani ezt: www.tengerimalacok.hu, bal oldalt A tengerimalac menüpont. Illetve ha tudsz angolul, ez is egy jó oldal: [link]
2015. aug. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 qp_andrás_qp=D válasza:
Nem feltétlen kell nagyobb ketrec, csak akkor az egyik szobában el kell neki egy kis részt különíteni, ahol tud szaladgálni, ja és NEM szabad egyedül tartani, vegyél hozzá egy társat. Lehetőleg 2 lány legyen, mert a fiúk verekednek, a lány fiu párosításnál a lány belehalna a fojtonos vemhességben
2015. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

fiúk is tarthatóak együtt, ha a felnőtt hím kap maga mellé egy kölyköt, de a korkülönbség se fontos


tudod milyen nemű?

2015. aug. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Fiú.
2015. aug. 22. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!