Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam kézbe a...

Hogyan szoktassam kézbe a csincsillámat?

Figyelt kérdés
Nem konkrétan gondoltam csak úgy, hogyha kiengedem néha odajöjjön stb. Szóval nem is annyira arra gondoltam mint egy kaméleont csak hogyha hozzá érek akkor ne próbáljon védekezni hanem engedje. Ti hogyan csináltátok, hogy a bizalom meg legyen? És mielőtt valaki nagyon okos lenne nem is arra gondoltam hogy agyon simogatnám megtudom hogy nem olyan mint egy kiskutya hogy dédelgetni kell mindig szóval aki ezt akarta írni az hagyjon is békén. Köszönöm:)

2015. aug. 18. 09:07
 1/1 anonim ***** válasza:

A kulcsszó: Fokozatosság!


A tenyeredről legyenek jó élményei, ne nyúlj hozzá hirtelen, legyél lassú, etesd a tenyeredből, finoman cirógasd. A csincsilla alapvetően vadállat, ha kiengeded, azzal lesz elfoglalva,hogy felfedezze a terepet, de ha mindig ott vagy és néha adsz neki valami finomságot, akkor majd idővel, ha már a terep sem lesz teljesen új neki, oda fog mozogni hozzád. :)

2015. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!