Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac egyedül tartás?

Tengerimalac egyedül tartás?

Figyelt kérdés
2 tengerimalacom volt már csak 1 maradt mert az egyik 1 éves meghalt. És nem akarok még másik társat neki venni,nem is tudok mert még csak 14 éves vagyok és nem vehetek egyedül,de most még csak egyedül marad az 1 tengerimalacom. Tudnátok segiteni hogy mi lenne neki jo amivel boldoggá tehetem?tudom hogy neki egy másik tengerimalac az akivel tud játszani és ezt ne irjátok le létszi mert tudom!!. Ezért is mi lenne neki jo amit én tudok neki adni???
2015. aug. 18. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
De miért nem vehetsz újat, anyukádék nem engedik?
2015. aug. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem sajnos! Hallani se akar arrol hogy másik legyen.

De annyira szomoru vagyok hogy szegény tengerimalacom egyedül maradt.

2015. aug. 18. 19:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Minnel többszőr vedd ki simogasd beszélj huzzá. Ha vehetsz akkor vegyél nagyobb ketrecet rakj be emeletet függőágyat stb. Valamint rakj be neki egy puha plüssöt. Legyel a tarsa ne csak a gazdája.
2015. aug. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!