Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mikor eszik vagy iszik a...

Mikor eszik vagy iszik a törpenyúszim fura hangokat ad ki ez mi lehet?

Figyelt kérdés

Ma van a 3dik napja, hogy elhozztam, es mikor eszik vagy iszik ilyen fura halk gagogas szeru hangit ad ki vagy mintha tele lenne az orra,gondoltam megfazasra is ez lehet az ?

Egyebkent egy 3 hónapos ivaros bakrol van szó :)

Eszik iszik futkarozik kinyulik szoval kulsoleg nem latni problemajat nem folyik az orra es csak picit csipas



#törpenyúl #kossorú
2015. aug. 22. 07:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Nem fulytam be semmivel se parfum de rovarriaszto.

100×50 ketrecben van ma volt kint elosszor, meg kicsit felenk, de kimereszkedett .

2015. aug. 22. 23:07
 12/14 A kérdező kommentje:
Sem parfum sem rovarriaszto *
2015. aug. 22. 23:08
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor az én tippem marad a stressz, ha egyszerű nátháról beszélünk. A fertőzőt okozhatja többféle baktérium is, amit akár azzal fertőzött táplálékból is összeszedhet, a kutyától vagy például cipőn kintről bevitt sárból. Majd az állatorvos tud talán biztosabbat mondani. Remélem hamar meggyógyul és nincs semmi komoly baja.

Annyit azért muszáj még hozzáfűznöm, hogy ekkorka ketrec mellett szinte egész nap legyen kiengedve, 100x50 cm nagyon pici!

Plusz majd érdemes fokozatosan átállni több zöldre és kevesebb bolti vacakra. A zöld alatt leginkább, fűfélékre, levelekre, gyógy-, vadnövényekre gondolok, nem zöldségre és gyümölcsökre. A bolti tápok egészségtelenek és nagyon hizlalóak, sokkal hosszabb életet biztosíthatsz a nyuszidnak, ha nem az a fő tápláléka (ha a szénát nem számítjuk). Az, hogy hasmenésük lesz tőle, baromság. Legfeljebb akkor, ha nem fokozatosan szoktatod hozzá.

2015. aug. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Majd irok, hogy mit mondott a doki. Ugy terveztem, hogy mindig ki van engedve ma jott ki elosszor es fokozatossan engedem kijebb. Meg meg nem teljesen szobatiszta. Mondta a tenyeszto is hogy ne vegyek semmi boltban kaphato nyalanksagot meg ilyen szinezett kajakat mert hamar elhizik tole ezert ilyen sok rostartamu t vettem ami csak egeszseges anyagokbol all es meg valogatni sem tudja. Fokozatossan szoktatom a zoldsegekhez is. Koszonom a segitseget . Remelem a kamilla tea segit neki egy kicsit es tenyleng csak a stressztol van . De az orvos biztos tobbet tud mondani .
2015. aug. 23. 06:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!