Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ezt a snack-et lehet adni...

Ezt a snack-et lehet adni tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy nasi, drops meg snack párti, mert általában tele vannak cukorral meg tejtermékkel, de ez cucc jónak tűnik leírás alapján. Mit gondoltok?


[link]


2015. aug. 24. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Hááát nem tudom.

Az tuti, hogy iszonyúan hizlal. Szüksége nincs rá, az is biztos.

Ha hizlalni szeretnéd, mert soványka, akkor tudom ajánlani a borsószirmot, azt is ilyen kisállatboltokban lehet kapni, és feleennyibe kerül. Az enyéim nagyon szeretik.

2015. aug. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, h nincs rá szüksége, csak most fogadtam örökbe, eléggé félős, előző helyén nem igazán bántak vele jól, és el akarom nyerni a bizalmát meg magamhoz akarom édesgetni finom falatokkal. :) Ma már elvette az ubit a kezemből szóval haladunk. Nem szeretném hizlalni amúgy, jó súlyban van. Pont azért esett erre a választásom, mert ebben nincsenek olyan adalékanyagok amik hizlalhatnak, pl cukor, méz. Jó, a banán cukrosabb de egy héten egyszer gondoltam adni neki egyet.
2015. aug. 25. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:

A bizalom elnyeréséhez elég pár karika répa is :)

A banán, az alma, a körte és a borsószirom külön-külön is nagyon hizlalnak, viszont a tápértékük nem sok.

Igazából nem látok semmi veszélyes anyagot ebben a snackben, de drága és felesleges. Innentől a te döntésed, hogy megveszed-e, vagy jó lesz a 20 forintos répa is.

2015. aug. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszod. :)
2015. aug. 26. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!