Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek melyik ketrec...

Szerintetek melyik ketrec jobb két tengerimalacnak?

Figyelt kérdés

ez az 1.


[link]


ez a 2.


[link]



2015. aug. 19. 11:01
 1/6 A kérdező kommentje:
Előre is köszönöm a válaszokat, és hozzá tenném kezdő vagyok annyit tudok hogy két tengerimalac kell venni. Én lányokat fogok venni de a ketrecnél elakadtam azt tudom hogy nagy kell minimum 100x50cm de melyik a jobb?
2015. aug. 19. 11:12
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Az alapterület a lényeg ,emelet nem kell főleg nem kettő!:)
2015. aug. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gyevickie ***** válasza:
100%

Minél nagyobb a ketrec alapterülete annál jobb! Ha beférne a szobámba én is vennék egy 160-ast, nagyon élvezné a 2 kis gazfickó. Az a 2 szintes ketrec viszont szerintem kicsit túlzás.

Ha 2 malacod lesz, mindenképpen kell nekik 2 tál, 2 ház/búvóhely, széna több helyen elhelyezve, itatóból általában elég 1. Két malacra 3 vagy 5 decis itató az ideális. Nagyon szeretik az olyan házat, aminek fel lehet ugrani a tetejére, nem is kell feltétlenül, hogy ház legyen, elég ha 2 laminált parkettalapot betolsz a rácsok közé a ketrec 2 végén. Szeretik még a bujkáló csöveket, függőágyat is. Tudom ajánlani az alábbi oldalakat, sokat tanulhatsz belőlük etetésről ápolásról is:

www.gemon.ro

www.tengerimalacok.hu

A második honlapon örökbefogadható malacok is vannak illetve megvásárolható berendezési tárgyak malacoknak.

Itt kifejezetten berendezési ötletek vannak:

[link]

És ami még nagyon fontos: széna és itatóban friss víz mindig legyen előttük!

Vásárlás előtt tanulmányozd át a gemon oldalon nemek megállapításának módját, mert a kereskedések gyakran cserélik el őket! Lehetőleg olyan helyről válassz nőstényt, ahol a hímektől külön vannak tartva. Legjobb lenne egy megbízható tenyésztő vagy az örökbefogadás, kereskedésekről nincs jó véleményem.

2015. aug. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A két emeletes tényleg felesleges.

Az előző válaszoló mindent gyönyörűen leírt.

Még annyit tennék hozzá, hogy ha anyagilag megterhelő, akkor azért bőven elég nekik egy 120*60-as ketrec is, az pont most van a Fressnapfban 16e-ért, vagy akár még egy 100*50-es, nekünk is ilyen van, és ha elégszer engeded ki őket rohangálni, akkor az is jó.

2015. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat :D még jöhetnek.


Csak azért szeretnék nagyot mert nincs rá lehetőségem hogy majd kiengedjem őket a szobámba mert albérletben lakunk és apa vél hogy oda pisilnek. De volt nyulam és maradt egy ilyen nyúlkarám:


[link]

2015. aug. 20. 10:52
 6/6 anonim válasza:
az elsőt vedd! nekem van két lány malackám és a ketrecük úgy van megcsinálva, hogy egy kisebb és egy nagyobb van összerakva egymás mellé, és egy fa pallón járkálnak át a másik ketrecbe (ezt nagyon szeretik)
2015. aug. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!