Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ma hoztunk haza afrikai...

Ma hoztunk haza afrikai törpesünit, de még mindig fél tőlünk, nem eszik, a házába bújt, meg fogja szokni az új helyét? (8 hónapos fiú)

Figyelt kérdés
2015. szept. 6. 13:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fogja szokni.:) Kell egy kis idő. N
2015. szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Előbb elküldte. :D Tehát: Ne várd azt, hogy egyből odamegy a kezedhez... De olvass el pár oldalt, ami róluk szól! Ott majd leírják! (:
2015. szept. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
még a mai nap sem történt áttörés, este járkált meg evett kicsit
2015. szept. 7. 19:46
 4/7 anonim válasza:
A mi sünink is így kezdte,de már megszokta a kis helyét,majd fel fog oldódni:) Viszont nekünk nem annyira barátságos a kis sünink,hiába sokat foglalkozunk vele,órákra kivesszük,stb,érintéskor egyből mérges lesz,és puffog. Nekünk kb 1hét után kezdte felfedezni úgy rendesen az új helyét,de kicsit félve,ma már ha kiveszem,akkor alig várja,hogy lerakjam,és már szalad is:)
2015. okt. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Na, megszokott már bennetekt? :) egyebkent kepzeld magad az o helyebe... megertem miert volt ilyen visszahuzodo...
2015. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mivel éjszakai állat, ezért nappal nagy aktivitást ne várj tőle, kb. olyan ez, mintha tőled éjjel kettőkor azt várnák, hogy tanulj, játsz, meg minden
2015. okt. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
délután fél 4 körül szoktam kivenni a kis "kifutójába", ott eljátszogat, adtam neki egy wcpapír gurigát, nagyon szereti, ha meg akarom fogni puffog, de ezt leszámítva szerintem jól érzi magát
2015. okt. 19. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!