Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan tudnék rájönni hogy...

Hogyan tudnék rájönni hogy melyik a fiú és melyik a nőstény tengerimalac?

Figyelt kérdés
tudom hogy y meg I alapján lehet őket megkülönböztetni meg azt is h melyik melyik, de van egy 7-8 hónapos hím tengerimalacom, most vettem hozzá egy másik "hím" tengerimalacot...ő max 1 hónapos lehet...az állatkereskedésben azt mondták h fiú, de az idősebb tengerimalacom berregő hangot ad ki neki, és húzza maga után a fenekét...magyarán mintha udvarolna neki, és állandóan szagolgatja a fenekét...a másik csak puttyog...lehetséges h lány lenne? vagy csak így ismerkedik az új taggal? :D mivel még elég fiatal nem lehet igazán kiszűrni h fiú e vagy lány, de sztem lány..vagy így viselkednek? segítség!! az állatkereskedésben ahogy nézte az eladó nekem úgy tűnt mintha y formája lenne, de volt egy kis pöcök a tetején :D nah ebből most h jön rá az ember h milyen nemű?
2010. márc. 13. 14:30
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt, csak nemállatkereskedésben vettem. 2 fiú malackám van, de amikor először összeengedtünk őket, meg utána még napokig meg akarta hágni a nagyobbik az újat.Mi is megijedtünk. De már együtt vannak január közepe óta és elvannak.A nagyobbik még mostis berreg meg szagolgatja de már nem mászik rá úgy ahogy az elején, csak néha vitatkoznak, de újabban a kisebbik is berreg, ő is fejlődik...Nekünk is nehéz megállapítani, hogy fiú-e vagy lány, mert neki is y van egy ponttal, egyzser megijedtünk, mert nagy volt a hasa, azt hittük terhes, de másnapra ekmúlt, vszínű túl sok magot evett. Most is elég nagy a pocaka, kicsit félünk, de a tenyésztő azt mondta, biztos hogy fiú.

Tehát várj egy kicsit mondjuk 1-2 hetet, ha nem javul lehet, hogy tényleg lány.

2010. márc. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi :)
2010. márc. 13. 16:53
 3/8 anonim válasza:
0%

nézd meg h annak a nyomorult kis dögnek van-e farka

ha nincs=nőstény

ha van=vagy egy mutáns nőstény...vagy talán esetleg valőszínű h meglehet h FIÚÚÚÚ

2010. márc. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elolvastad mit írtam? mert sztem nagyon nem! előbb olvass aztán légy felháborodott
2010. márc. 13. 18:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A fiúknál látszanak a herék!!! amúgy ha nem látsz semmit akkor onnan is észre lehet venni h sokkal duzzadtabb a segge:D

a fiúk és a lányok egyaránt udvarolnak egymásnak.FŐLEG HA MÉG NEM IDŐS ÁLLATOKRÓL VAN SZÓ.AZ SEM RITKA, H A NŐSTÉNY AKARJA MEG...NI A FIÚT.MERT ILYEN IS VAN... NEKEM IS EZT CSINÁLTÁK!

2010. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első vok. A kisebbiknek most nagyon nagy pocija van,eleinte azthittük , hogy soka evett, de már napok óta nem múlik. Újra megnéztük a nemét, de most is csak egy y látszik, és fölötte egy kis pont. Nem tudjuk mivan, nagyon remélem hogy nem terhes, mert ahhoz még túl kicsi.

SZóval lehet, hogy neked is szét kéne választani öket, nehogy rosszul járj!

2010. márc. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vok!

Voltunk állatorvosnál, megállapítota, hogy lány (a kisebbik), és ráadásul vemhes, pedig úgy volt hogy ő fiú!!

A tiéd is biztos lány.

2010. márc. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem tudom, hogy visszaolvastad-e amit írtam már, de ha nem akkor nagy baj lehet. Mint már írtam az én "2 fiú tengericocim" száma 5re nőtt,, mivel az egyik mégis lány volt, és 3 Drágát szült.

Szerintem neked is ez a helyzet.

2010. ápr. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!