Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan akadályozhatnám meg az...

Hogyan akadályozhatnám meg az apró széna kihullását a szénatartóból?

Figyelt kérdés
Akármilyen szénát veszek, mindegyikben vannak ilyen 3-5 centis szálak, amik állandóan a ketrec alján landolnak. Hiába takarítom ki, amint adok neki szénát, újból szemét lesz a ketrecben.

2015. szept. 18. 10:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. Amúgy az én nyulam onnan is feleszi, szóval nem feltétlenül megy kárba.
2015. szept. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán tudod megakadályozni.

Még ha olyan szénatartót is veszel, amiből csak felülről tudnak enni, ami egyébként nem valami praktikus, abból is ki fog evés vagy rohangálás közben hullani pár szál.

Igyekezz olyan szénát venni, amiben hosszabb szálak vannak, pl. én most vettem valami lengyel szénát, egész szép nagy, hosszúszálú. Viszont minden szénában lesznek ugyanúgy kis darabok.

Tehát törekedhetsz arra, hogy minél kevesebb hulljon ki, de az nem fog sikerülni, hogy egy szál se essen ki.

Miért zavar? Semmi gond nincs azzal, ha pár szál széna a ketrec alján van.

2015. szept. 18. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igazából kezdő nyulas vagyok és törekszek rá, hogy ne legyen "koszos" a helye, de ezek szerint nem kell ennyire görcsölni :)
2015. szept. 18. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!