Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hol lehet olcsón 6-8 fakkos...

Hol lehet olcsón 6-8 fakkos nyúlketrecet beszerezni?

Figyelt kérdés
2015. szept. 19. 19:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd meg jófogáson, hátha van a környékeden valami.
2015. szept. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is a jófogást akartam javasolni, ott vannak nagyon olcsón.


Ha nincs megfelelő, esetleg építhetsz te magad is. Nem bonyolult és általában olcsóbban kijössz belőle, mint egy megvett új ketreccel, legfőképp, ha van otthon valami alapanyagod, bármi, amit újrahasznosíthatsz pl. szekrény, ami már nem kell.

2015. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ne gondolkozz használtban, ki tudja mennyire pisis, milyen élősködők vannak rajta, esetleg egy beteg nyúl lakott benne.

OSB lapokból lehet a legolcsóbban használható ketrecet kreálni, és nem is olyan vészes az ára, ha otthon darabolod fel.

2015. szept. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Viszont a fém váza legalább meglenne, ha használtan venné. Az oldalfalakat és az aljzatot onnan már nem nagy munka kicserélni. Viszont ha magától nekiáll hegeszteni, azért az időigényesebb. Főleg, ha nem tud hegeszteni.
2015. szept. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! :)
2015. szept. 21. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!