Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A kacsacsörü emlös csak azért...

A kacsacsörü emlös csak azért emlös mert szoptatja a kicsinyeit? Hiszen csöre van és tojással szaporodik. Amùgy lehet tartani magyarországon háziállatként kacsacsörü emlöst?

Figyelt kérdés
Elöre is köszönöm a válaszokat.
2015. szept. 23. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Rám célzol? Ciki, de mint mondtam, letiltottalak, ergo nem is tudok neked írni privátot én sem. Ezt sem tudtad? :)
2015. szept. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jaj drágicám ye olyan buta vagy. Én tudtam írni privátot.!
2015. szept. 25. 08:21
 13/14 anonim ***** válasza:

Az lehet, de a GYIK-et nem tudtad elolvasni.

"Ha valamelyik felhasználótól nem kívánsz többé üzenetet fogadni, a tőle kapott üzenetben válaszd a Nem fogadok tőle több üzenetet! opciót. Ezután ő hiába küld neked, nem fog nálad megjelenni. A küldő erről nem kap értesítést, az üzenetnél nem jelenik meg, hogy nem ért célt. "

2015. szept. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Aztarohadt... Nem semmi, hogy a kérdező kezdte el fenyegetni saját magát😂 Szerinted elhisszük, hogy aki ilyen kultúráltan, részletesen fogalmazva és helyesírási hiba nélkül ír kommentet, az privátba így és ilyeneket ír neked? Csak megpróbáltál kimászni a lehetetlenből, vagyis a leégéstől.
2019. aug. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!