Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tudok itthon elkészíteni,...

Mit tudok itthon elkészíteni, amiben bujkálhatnak a malacaim?

Figyelt kérdés
Valami kartondobozt szeretnék, mert ma megígértem nekik, hogy holnap lesz valami bujkálós játékuk, de falun lakok, és amúgy sem tudnék hova menni, hogy vegyek nekik. Régebben volt kartondobozuk, de most csak mintás van, amin ugye van festék, és azt megeszik, és az nem jó. Sima papír nincs csak a pincében, de ott nedves meg koszos, azt nem adom nekik oda. Mit tudnék hozzájuk berakni? Ti mit szoktatok?
2010. márc. 14. 20:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs régi kályhacsövetek? Nekem az volt bent nekik, a kanyar rész, nagyon imádták :) Meg volt még egy apu által készített kis házikó.
2010. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy van! Majd megkérdezem, de a házikót ragasztóval raktátok össze, vagy szöggel, mert ezen már én is gondolkodtam, hogy kéne csinálni. Mondjuk apu nem valami nagy barkácsember, de majd valakivel csináltatok. :)
2010. márc. 14. 20:32
 3/8 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, de azt mondták, hogy van, de az elváhja az arcukat ;(
2010. márc. 14. 20:36
 4/8 A kérdező kommentje:
elvágja
2010. márc. 14. 20:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi malacainknak nem lett baja tőle :) meg volt műanyagból is olyan kanyarcső bent. Amúgy a házikót úgy csináltuk, hogy kivágtunk falapból 5 db kb. 20x20 centis négyzetet, ebből kettőnek az alján vágtunk kis boltíves ajtót, ez ment 2 oldalra, másik 2 teli a másik két oldalra, egy a tetejére. Annyira szerettek bent lenni :) És szöggel csináltuk. De csinálhatsz nekik nagyobb műanyag cserépből, azon is tudsz ajtót vágni.
2010. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2010. márc. 15. 08:09
 7/8 anonim ***** válasza:
Nincsmit, remélem valamennyire hasznosak voltak az ötleteim! :)
2010. márc. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Persze, ki fogom próbálni a csövet, és csináltatni fogok én is olyan kis házikót!
2010. márc. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!