Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Evett már valaki tücsköt?...

Evett már valaki tücsköt? Milyen íze van, hogy kell elkészíteni? Csak azért kérdem mert olvastam, hogy olyan íze van mint a chips-nek (Kicsit olcsóbb lenne mint megvenni egy zacskó chipset)

Figyelt kérdés

Valaki ha tud valamilyen hasznos információt evvel kapcsolatban pl: elkészítés, beszerzés, vagy esetleg hol lehet ilyet enni? stb.. segítsen!

Előre is köszönöm.


2009. okt. 25. 02:05
 1/5 anonim ***** válasza:
38%
Nem vagy normális!!!!!!!!
2009. okt. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kérem csak olyan írjon aki tud segíteni!

Egyébként normális vagyok.

Első kommentelőtől szeretném kérdezni ,hogy ő még nem gondolkozott el azon ,hogy milyen lehet a kagyló vagy más olyan étel ami hazánkban nem megszokott?

Én csak nagyon kíváncsinak tartom magam és minden ilyesfajta ételt megakarok kóstolni!

Visszavonnám az utolsó mondatomat a kérdésben :"(Kicsit olcsóbb lenne mint megvenni egy zacskó chipset)"

2009. okt. 25. 02:22
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!én is ugyanígy vagyok :P

nem akarok úgy meghalni hogy nem kóstolok sáskát tücsköt vagy más rovart:Dmi mikor Görögországban nyaraltunk anyuék mesélték hogy ott vplt tücsök,csak nem volt gusztusuk megenni ;P(de kagylót ettek 8S )megkérdezték hogy kelll csinálni(értettek magyarul)...a recept:

fognak jó nagy tücsköket/vagy sáskát/,és nyársra tűzi, majd ízlés szerint ropogósra vagy félig nyersre csináljuk....aztán megsózzuk és körettel vagy anélkül esszük(köret pl.:krumplipüré,saláta, de kiváló a chip is (mert ugye hasonló ízűek)vagy a kenyér,tojás....

nos hát ennyi volt,remélem tudtam segíteni

2009. okt. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
76%
Ha ennyire kíváncsi vagy rá, a horgászboltokban árulják csalinak.Sáskát, szöcskét,szárított rákot,vizibolhát a kisállat kereskedésekben vásárolhatsz.De magad is gyűjthetsz nyáron.Én ahogy a TV,láttam nyersen és élve eszik. ill szárítva.A rákot és kagylót,csigát, gyakorlatilag mindenhogy sütve, főzve,nyersen, párolva stb.Hangyatojást és a lárvákat nyersen eszik.A pecások szívesen elmondják, hogy kell csontkukacot nevelni, de az is kapható.Jó étvágyat nektek.Azért irigylem a gyomrotokat.D.
2009. okt. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

A TÜCSKÖT NEM TUDOM MILYEN, DE MIRE ÖSSZESZEDSZ EGY CHIPS-ES ZACSIVAL TUTI BELEGEBEDSZ.AZT TUDOM, HA 10 ET ÖSSZESZEDSZ AZ IS VAGY 3 ÓRA.HA NEKED MEGÉR 3 ÓRA MELÓT A TÜCSÖKSZEDÉS, AKKOR OKOS KÉRDÉS VOLT.HA NEM AKKOR SZÁMOLJ UTÁNA(1 ZACSKÓ CHIPS, HA NAGYON MÁJER 300 FORINT.3 ÓRA /300 FORINT=1 ÓRA 100 FORINT.)

A KAGYLÓ EGYÁLTALÁN NEM NAGY SZÁM.


HÜLYE KÉRDÉS NINCS,CSAK HÜLYE GYEREK-MR GARRISON-SOUTH PARK

2010. okt. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!