Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerinted hányszor kell...

Szerinted hányszor kell kicserélni a törpenyuszik alatt az almot?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 11:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nyuszimmal úgy csináltam,hogy mindennap kiszedtem a bogyókat :D és kb 3 naponta az egész almot:) és nem volt büdi a szobámba:) igaz,hogy légfrissítőt is használtam:)
2010. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

DE az nem tart sokáig míg a bogyókat kiszedjük?:)

De amúgy kösz!!

2010. márc. 15. 14:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Első egyben egyetlen válaszoló vagyok:) Nem nem tart sokáig max 5 perc :D
2010. márc. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

oké akkor kipróbálom!!!

nagyon köszönöm!!!

2010. márc. 15. 16:55
 5/8 anonim ***** válasza:
Az én nyuszim alomtálcájában fapellet van ami nagyon jó szag és nedvszívó képességű így elég egy héten kétszer kicserélni. Időben nem sok, hiszen csak kiborítom, kimosom és feltöltöm tiszta alommal, pár perc.:)
2010. márc. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm de a forgács is jó alájuk???
2010. márc. 15. 21:41
 7/8 anonim ***** válasza:
A forgács allergiát okozhat, mind a nyúlnál mind a gazdinál (én is allergiás vagyok rá), és sok kell belőle, széthordja, és nem olyan jó a nedvszívó képessége. A pelletált forgács (fapellet), nagyon jó nedvszívó képességű, és a szagok is benne maradnak, lehet drágának tűnik de szinte egy évre elegendő egy kis szákkal, mivel nagyon keveset kell az alomtálcába tenni. Én ötnaponta cserélem, bár van hogy nem tudom időben de akkor sincs szaga.Még ezenkívül jó a csutkaalom, de nem tartja bent a szagokat.
2010. márc. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!!!
2010. márc. 16. 18:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!