Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet két más fajtájú hörcsögö...

Lehet két más fajtájú hörcsögöt összeengedni? És ha igen akkor van rá esély hogy párosodjanak?

Figyelt kérdés

Vettem neki ilyen tápot valaki lerná hogy, napiszinten hányszor adjak neki abból és mikor?

És hogy elég ha csak magába van vagy vegyek neki egy lakótársat?

Választ előre köszi.



#hörcsög #Hörcsög etetése.
2015. okt. 4. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább annak az esélye nagyobb, hogy összeverekedjenek és sérüléseket okozzanak egymásnak. A hörcsög magányos állat, aki, ha nem volt volt hozzászoktatva kölyökkora óta egy társhoz, később már nagy eséllyel ellenségesen fog rá tekinteni. Nekem az egyik aranyhörcsögön megette a felét a másiknak mire hazaértem. Soha többet nem tudtam még ránézni sem, így elajándékoztuk az élve maradottat. Szóval, ha össze is zárod őket, fokozottan figyelj rájuk az első hetekben.
2015. okt. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

két azonos fajtájú hörcsög is megöli egymást zárt térben, nem hogy két külön fajtájú...

hatalmas nagy felelőtlenség lenne összezárni a két állatot

2015. okt. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magányos állatok,védik a területüket. A többit az előttem lévők leírták. Ha ennyit sem tudsz róluk, még tévedésből se akarj szaporítani, mert az lesz a vége, hogy megeszik egymást.

Tápot heti egyszer kis kupacot kell adni, mert hizlal. Versele Laga márkájút vegyél, mert a többi gyakran penészes és molylepkés, amit NEM szabad adni nekik.

Társ tilos neki!

2015. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Még szerencse hogy nem vettem neki lakótársat.
2015. okt. 5. 14:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!