Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Majmot lehet vásárolni Magyaro...

Majmot lehet vásárolni Magyarországon valahol?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
78%

Hivatalosan nem lehet majmot tartani, állatkertben lehet örökbe fogadni és látogatni.

De tenyésztőtől, nem hivatalosan, jó drágán vehetsz egyet, pl selyemmajomról hallottam már.


Már páran kérdezték:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=majmot&sbmt=..

2010. márc. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A majom nagyon sok betegséget hordoz magában amit csak akkor kapsz el ha közvetlen kapcsolatban vagy vele.

Am meg törvénybe ütköző!Sztem ne vegyél!!!!

2010. márc. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Meg állatkínzás is háznál tartani.

Szakértelemre,speciális táplálásra,társa.nagy férőhelyre van szüksége.

2010. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hivatalosan tényleg nem lehet tartani, de például itt nálunk voltak cirkuszosak és 100 000-ért árultak egy kis majmot. sajnos vannak ilyenek de nagyon sok betegséget terjesztenek.
2010. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szinte minden majomfajtát a kipusztulás veszélye fenyegeti, ha szeretnél majmokkal foglalkozni menj el kutatónak.
2010. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Törpe selyemmajom, vagy valami hasonló tartása lehetséges. A háziállat.hu volt erről egy cikk, nézz utánna. Egy pesti embert tudok, akinél van, de azt hiszem 400 ezer Ft körül van az ára. Mivel ezek tenyészetből származnak, betegséget biztosan nem hozdoznak, de ha te mondjuk influenzás leszel, azt könnyen elkaphatja tőled, és ránézve ez akár végzetes is lehet.

Szobatiszta soha nem lesz, és szerintem egyedül nem is érzi jól magát, társas állat lévén.Én biztos nem tartanék, de jogilag lehetséges.

2010. márc. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!