Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kell magyar személyi igazolván...

Kell magyar személyi igazolvány, ha Magyarországon regisztrált motort szeretnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Külföldön élő magyar állampolgár vagyok, és még nincs személyi igazolványom, mivel még nem rendelkezem magyarországi lakcímmel. De már "folyamatban van" a csináltatás. Viszont találtam jó motorokat, és szeretném megvenni az egyiket, míg meg nem teszi más.
2011. szept. 1. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A mostani divat szerinti (újfajta) adásvételin van két mező, az egyik a "személyazonosságot igazoló okmány száma", a másik pedig a "lakcím".

Szerintem az elsőre beírhatsz akár külföldi okmányt is, viszont a magyar lakcím szerintem kell.

2011. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!