Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Láttam az egyik boltban 2,5...

Lizzy93 kérdése:

Láttam az egyik boltban 2,5 kg-nyi hörcsögtápot, hány hónapra lenne az elég? Ha hosszú ideig jó lenne, megérné megvenni? Mennyit, és milyen táp lenne a legjobb egy hörinek?

Figyelt kérdés
Törpehörcsögnek nézek tápot, a hosszú időt azért kérdezem, mert nem akarom, hogy bármi baja legyen, pl. 1 hónap után észrevenném, hogy molyos, vagy ilyesmi. Link, ha kell: [link]

2015. okt. 11. 19:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Versele Laga tápot veszek, semmi mást. Ez sose molyos, sose penészes. Az ilyen nagy kiszerelésű táppal árban jobban jársz, de hamarabb lesz benne bogár, és maradékot dobhatod ki. Inkább kisebb kiszerelést vegyél, és minőségit. A Versele Laga ilyen. Árulnak belőle kertecre akasztható rudat, azt imádják a hörik. :)

9 éve dzsungitartó

2015. okt. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is Varsele-Laga párti vagyok, ennek az összetétele őszintén szólva egyáltalán nem tetszik (pedig más termékeket ebből a márkából szívesen használok). Nekem egy 400g-os csomag 3 hónapig elég volt (most már több hörim van, és nagyobb kiszerelést meg többféle keveréket használok), szóval egy törpehörcsögnek ez 2 évre elég lehet, úgyhogy szerintem ez olyan gazdinak nem éri meg, aki csak egy hörit tart. Persze megteheted, hogy légmentesen záródóan többfelé csomagolod vagy egy részét lefagyasztod vagy valami. De az összetétele miatt (legalábbis amit a neten feltüntetnek) én nem venném meg. (De pont a Fressnapfnál volt olyan, hogy a neten feltüntetett összetétel más volt, mint a dobozra írt felsorolás, szóval ha tényleg érdekel, érdemes elmenni a boltba, és ott elolvasni, meg összehasonlítani a Varsele-Laga összetételével, ami nálam is az etalon)
2015. okt. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!