Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Úristen, ugye nincs nagy baj?...

Úristen, ugye nincs nagy baj? (Tengerimalac. )

Figyelt kérdés
Tegnap még nem volt különösebb baja, viszont ma délelőtt történt egysmás, így csak most adtam neki enni. (Tegnap kapott rendesen.) Most viszont nem igazán akar enni...:( (Répát adtam neki, de mindjárt lemegyek paprikáért is, az a kedvence...
2015. okt. 16. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
rofogott eves utan?
2015. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz. Nincs bent nála mindig széna?
2015. okt. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Talán valamennyi volt tegnapról, de lehet kevés...:( Ami pedig 1-est illeti, idióta "poénokat" kéretik mellőzni, tényleg meg vagyok ijedve. Az az igazság, hogy mindig csak annyit adtam neki, amit meg is evett, lehet, ezt rosszul tettem, elvégre a széna nem romlik meg, és pont az ilyen esetek miatt jobb, ha van tartalék...
2015. okt. 16. 17:07
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön temetni, elég erős ösztönei vannak ahhoz, hogy tudja, mikor éhes és mikor nem. Semmi baja az égvilágon, ne ess kétségbe, neked sem jó és neki sem.
2015. okt. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én, amíg voltak malacaim, hó elején mindig betáraztam 10-15 zsák szénát plusz 5-6 zacskó malactápot. Szerencsére volt hol tárolnom, de akinek nehezebben megoldható, az vehet kevesebb adagot is.

Tényleg ne aggódj, majd eszik, elvégre rágcsáló, a tengeri maliknak meg pláne feneketlen a gyomruk. :)

2015. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úristen! Te minden nap pontosan 12:00-kor eszel?

Úristen! Te soha nem hagysz ki étkezést?

2015. okt. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tehát 24 óránként kap enni?


12 óra után, ha nincs előtte táp/széna, akkor májkárosodás lép fel.


eszik már?


próbáld ki, hogy reggeli táp+széna, vacsi táp+zöldség+széna

2015. okt. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már úgy tűnik, jobban van.:) Naponta többször is adunk neki.(Nem mindig én intézem.) Szerintem nincs komoly baj, de tanulság, nogy jobban oda kell fogyrlni.:)
2015. okt. 20. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!