Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacot hány hetes...

A tengerimalacot hány hetes korában lehet elválasztani?

Figyelt kérdés
Most 4 hetesek,mindent esznek.Úgy vettem észre,hogy már kezdenek rivalizálni egymás között.Kettőnek már van gazdija,és szeretné elvinni.
2010. márc. 18. 10:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Már vihetik őket. 4 hétig illik együtt lenniük, de túlélik ha korábban szétválasztják őket. Pl én kb 3 hetesen kaptam meg a malacomat.

Én mondjuk soha nem választanám korábban szét őket mint muszáj, de sokkal kesőbb se, mert a fiú malacka gyorsan teherbe tudja ejteni az anyját :O

Viszont egyszer egy lány malacot megtartottunk, és nem szándékoztam külön ketrecbe tenni őket. Viszont kb 8 hetesen láttam, hogy még mindig nagy erőkkel szopizik, az anyuka meg egyre csak fogyott, úgyhogy gyorsan rájöttem, szét kell őket választani, ez az élet rendje. A két lányt meg lehet próbálni később ősszszoktatni, nagy eséllyel sikerült. Nálunk mondjuk nem, de ez a csodás malackám személyiségéből következett.. :)

2010. márc. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :)Nagyon fejlettek,ezért biztos vagyok benne,hogy semmi probléma nem lesz ha elviszik.
2010. márc. 18. 10:40
 3/4 anonim ***** válasza:
5 hetesen mert én a nyuszimat 6 hetesen hoztam el a kereskedésből!
2010. márc. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 hetesen kell mert még a 4.dik hónapba kezdenek önálósodni és az 5.dikben már önálóak és a4.dik hétben még szükségük lesz az anyukra
2010. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!