Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet ilyen ragasztót használn...

Lehet ilyen ragasztót használni egy hörcsög játék elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Szeretnék a hörcsögömnek kartonból készíteni egy lyukas sajtot, amibe bujkálhat kedvére :) Van nekem egy "Nebuló" márkájú lila ragasztóm, amin azt írja h oldószer mentes, kimosható, nem mérgező.. Ha nem mérgező akkor használhatok ilyent a játék elkészítéséhez? Mert azt tudom h az ilyesmiket megrágja és nem szeretném ha baja lenne a ragasztótól. Ha esetleg ilyent nem szabad használni akkor mivel ragasszam össze a játékát?

2015. nov. 8. 11:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

100% hogy meg fogja rágni már az első adandó alkalommal és én nem készíteném neki papírból, mert már az sem egészséges ha megeszi, mer a papírgyártásnál a fán kívül használnak még ként, mészkövet (és bizonyos papírhoz klórt).

Ha mindenképpen akarsz neki csinálni én lehet hogy inkább ősszevarrnám viszonylag rövid (azaz kis részenként) cérnával vagy hímzőfonallal (az nehezebben szakad).

2015. nov. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2015. nov. 9. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!