Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mai nap kaptam 2 lány malacot...

Mai nap kaptam 2 lány malacot most benn vannak a házukban (ez tudom természetes) de az egyik vagy mindkettő hapcizik. Nem tudodtok segíteni? :c

Figyelt kérdés
Nem akarom már elveszíteni őket de lehet hogy valami kisebb ami elmúlik magától de nem biztos..Max 3000Ft-om lenne orvoshoz elvinni de az a baj hogy még nincsennek kézhez szoktatva..

2015. nov. 9. 21:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom, valami vacak kereskedésből van, ahol mindenféle baja van az összes állatnak. Ha tenyésztőtől hozták volna neked a malacokat, már kézhez lennének szoktatva, és nem lennének betegek. De az sem mindegy, hogy hogyan jutottak el hozzád: lehet, hogy útközben fáztak meg. A tüsszögés a megfázás jele, tehát valószínűleg ez a probléma. Mindenképpen ajánlott egy dokit felkeresni, mert ebbe bele is halhatnak, ha nincs kikezelve.
2015. nov. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha megdöglenének nálam van ingyen elvihető tengerimalac...
2015. nov. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!