Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan kell tartani?

Hogyan kell tartani?

Figyelt kérdés

Holnap lesz egy lógófülű nyuszim.

Mit eszik, mikor kell takarítani, pórázon lehet sétáltatni, ?


2010. márc. 21. 17:49
 1/5 anonim válasza:
0%
Igen, el kell vinned őt naponta 3-szor sétáltatni.
2010. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
kertes házban lakom. és egy hatalmas udvarunk van + a mamámék udvara... ugyhogy ez nem okoz akadályt
2010. márc. 21. 18:05
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

Na, jön a húsvét-szuper. Te is jól utánanéztél elölre meg beszereztél mindent..

A nyulak büdös, sokat pisilő, kakiló, evő állatok sok szőrrel, félősek alaphelyzetben, harap, karmol, rúg és bármikor bárhol elereszti a bogyóit.

2010. márc. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom kedves elöttem válaszolók miért hurrogjátok le a kérdezőt !? Tényleg okosabb dolog utánnanézni egy nyuszi tartásának mielött megérkezik hozzád , de ez még pótolható . Akitől kapod a nyuszit , tőle kell megkérdezni , hogy eddig mit evett a nyuszi , általában tápot , szénát , szárítva lucernát , lassan hozzá lehet szoktatni a fűhöz ( elöször meg kell szikkasztani neki ) , gyümölcsök közül az almát eszi a miénk , meg répát , magkeveréket is szokott kapni . Takarítani akkor kell ha látod az almon , hogy már nagyon piszkos ( a hely méretétől is függ , de hetente biztos ). Nyuszinak hámot láttam , de nekünk sose volt , kertbe ki lehet majd engedni ( na nem mint egy kutyát ) vigyázni kell rá , meg az sem árt ha valahogyan magadhoz tudod hívni . Ezt érdemes zárt helyen gyakorolni . Sok sikert és örömöt !
2010. márc. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már kb 5 éves a nyúl papámtól kapom.(már hazahoztam). nagyon szelíd ... jó utánanéztem csak lehet olyan válaszokat is kapok amit nem ir le a net..
2010. márc. 22. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!