Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet, hogy legyen tengerimalacom? Mit mondjak nekik, vagy mit csináljak, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
Régebben volt tengerimalacunk, de rákban elpusztult, pedig kétszer is megműtötték. Emiatt anyukámnak rossz emlékei vannak, nagyon szomorú volt, mikor elpusztult, ezért nem szeretne másikat. Szerintem amúgy azért lett szegény rákos, mert egyedül tartottuk. Mindegy, most kettőt szeretnék. De apukám sem akar tengerimalacot, mert utálja a rágcsálókat, az előzőt is nehezen tudta elviselni. Amúgy gondoznám, és foglalkoznék vele, állat nélkül olyan unalmas ez a lakás.

2015. dec. 7. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem verd magad a földhöz és kiabáld, hogy "én vagyok itt a helyi hülye"
2015. dec. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én kiskoromban úgy vettem rá őket,hogy sokáig minden nap felhoztam a témát.Volt,hogy 2-3 hónap könyörgésembe telt,mire összejött a kisállat :D De ez kell is ahhoz,hogy lássák,komolyan gondolod és gondoskodni fogsz róla,nem csak valami pillanatnyi fellángolás.De tegyél is azért,hogy kiérdemeld.Segíts a háztartásban,tanulj jól,de ne csak addig,amíg meg nem kapod,utána is! Ha ez sem visz sikerre,akkor inkább ne erőltesd :( Más kisállat nem jöhet szóba?
2015. dec. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Hát, esetleg kutya, bár elég kicsi a lakásunk, nem hiszem, hogy jól érezné magát. A rágcsálók közül mondjuk apámnak egyik sem fog bejönni, de hátha... Nem tudom, esetleg még hal, de azt meg nem tudjuk elvinni nyaralni, addig meg elpusztul. Én mondjuk legszívesebben tengerimalacot szeretnék, az előzőt is úgy imádtam. Mellesleg az a kedvenc állatom. Amúgy nem hirtelen fellángolásból van már több mint egy éve szeretnék, de csak párszor mondtam.
2015. dec. 8. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!