Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Az normális hogyha a törpehörc...

Az normális hogyha a törpehörcsögöm foltosodik?

Figyelt kérdés

2015. dec. 9. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Kifejtenéd?
2015. dec. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dzsungi?

Ha az, és arra gondolsz, hogy télre kivilágosodik a bundája, akkor igen, természetes, ezt hívják "winter white"-nak - a természetben ugyanis télre kivilágosodik a bundájuk, hogy ezzel is jobban beleolvadjanak a környezetükbe. A tenyésztett példányokban a téli kifehéredésért felelős gén (dominánsan öröklődik) már sokszor nincs meg, hiszen fogságban nincs szükségük rá, de azért előfordul. Viszont a tenyésztett példányoknál, akiknél megvan ez a gén, már nem feltétlenül télen és nem feltétlenül minden évben jön ki - de azért télen gyakoribb, hogy megjelenik. Nekem is van ilyen hörim.

2015. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én is a winter whitera gondoltam, de nem mindegy, hogy hogyan foltosodik. Vagy esetleg hullik a szőre?
2015. dec. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!