Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért kaparja a törpehörcsögöm...

Miért kaparja a törpehörcsögöm a ketrec alját? Normális ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

2012. aug. 13. 20:14
 1/5 Firebird válasza:
Valószinüleg azért mert nem érzi jól magát és próbál kiutat keresni ! Sok állatnál ez ösztön hogy ezt teeszik mikor bezárják őket !
2012. aug. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és mit csináljak ? miért érezheti rosszul magát ?
2012. aug. 13. 20:48
 3/5 anonim ***** válasza:
A természetben a hörcsögök szoktak ásni. Ha tudsz szerezni csincsilla homokot akkor vegyél neki és a ketrecbe tegyél egy kisebb tálba. Szeretnek benne hemperegni és le is foglalják magukat, valamint szép fényes lesz a bundájuk!
2012. aug. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem inkább az lehet a baj hogy kevés forgács van alatta és nem tudja beásni magát.
2012. aug. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sztem az nem baj:) enyém is szokta csinálni de szerintem ez a szokás bennük él még mindig,a vad hörcsögök is ásnak turják a földet:) az én hörim is csinál furcsa dolgokat:) például vannak puhább műanyagú joghurtok,nyugodtan berakhatod neki mert nagyon jol eljátszik vele,én ha eszek egyet berakom neki ki is nyalja a dobozt:) imádja:) az enyém elöször letépkedi róla a papirt:) és elviszi a helyére be építi a sziács közé:) utána meg szét cincálja a dobozt és csak a peremét hagyja meg :) azt is elviszi a helyére és annak a közepébe alszik :) pedig van neki 2 háza is:) vhogy jobban szereti a maga épített kuckóját:) nagyon buli figyelni mit csinál vele:) de azért figyelni kell nehogy megegye a müanyag darabokat:)
2012. szept. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!