Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalacom feket szőrén...

A tengerimalacom feket szőrén felfedeztem apró fehér kis pontokat. Mik lehetnek, vmilyen élősködő? Vagy lehet hogy korpa (van ilyen tngerimalacoknál? )?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vakarózik? Nekem amikor vettem akkor volt ilyen és egyre durvább lett ..egyik a gomba volt a másik az atka:S De már majdnem teljesen felgyógyult a dokinak hála :)
2010. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De szokot vakarózni, de nem tudom milyen gyakran, ezt nem figyeltem, más tünetek esetleg?

Neked mit mondott a doki, mitől lett jobban, milyen tüneteket fedeztél fel?

2010. márc. 22. 20:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozzám már nagyon durva állapotba került a kicsikém szóval nálam már úgy vakarózott hogy a hátára dobta magát és úgy nézett ki mint aki görcsöt kapott:S Azonnal el is vittem dokihoz és egy szurit kapott utána egy héttel egy sampont.És egy hónap múlva lettünk visszarendelve(Március 26).Nagyon szépen gyógyul:)Egyébként igen tünet lehet és mind a kettőtől külön külön is lehet a dolog.Ne ijedj meg nem komoly dolog viszont el KELL vinni dokihoz akkor:) Maximum azt mondja minden oké :)
2010. márc. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!