Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Minden dzsungáriai törpehöri...

Minden dzsungáriai törpehöri ilyen lustácska, vagy csak az enyém?

Figyelt kérdés
Eddig aranyhöriim voltak, és ők már este 6-7 óra tájban ácsingóztak meg hadonásztak a terráriumban, mert ki akartak jönni, vagy vadul tekerték a kereket egész éjjel, ziregtek-zörögtek, kimásztak a kezemre. A dzsungáriai hörim teljesen más. Nem kívánkozik ki sosem, a kezemre sem mászik fel, a kereket se sokat tekeri. Inkább elkotorgat a forgácsban, vagy alszik. Éjjel se zavar sok vizet. Egyébként teljesen egészséges, érdeklődő, nem bánja, ha kivesszük egy picit megszeretgetni. Másé is ilyen?
2008. szept. 15. 12:44
 1/4 anonim válasza:
100%

a miénk is rettentő lusta. Amikor kivesszük akkor szaladna a világba, de a terráriumba alszik egész nap, vagy a forgácsot cipeli, kaparja. éjjel szokott kaparászni keveset. Mi adtunk neki üres wc papír gurigát, na azt nagyon imádta. Volt, hogy abba is aludt, tele hordta forgáccsal, elbarikádozta mindkét bejáratát. Ezt éjjel nagy előszeretettel kapirgálta, így el is vesszük tőle éjjelre.

Egy próbát megér, nem fogja megenni a papírt.

2008. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! :) Vécépapír-gurigája neki is van, egész labirintust szoktam neki kreálni, mert a nagy család révén sok papír fogy. :D Ő is szétszedi, a fecniket meg behordja a vackára.
2008. szept. 15. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem is dzsungariai horim van es o is naon lusta
2008. szept. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én dzsungi hörim szuperaktív. Lehet, hogy egyedi fajta az enyém, hogy ilyen hipergyors, ne aggódj a kis kedvenced miatt!
2009. okt. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!