Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam át a tengeri...

Hogyan szoktassam át a tengerimalacomat?

Figyelt kérdés

Egy hete kaptam egy tengerimalackát. A közelünkben lévő állatkereskedésben nem volt széna, ezért füvet szedtem neki azt szárítottam és adtam neki. Tegnapvégre tudtunk venni szénát összekevertem a fűvel, hogy ismerkedjen vele de egyszerűen nem hajlandó megenni kiválogatja a füvet és a szénát otthagyja..Lehet, hogy nem is fogja enni hanem csak a füvet?

Előre is köszönöm a segítséget.



2015. dec. 23. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rossz minőségű a széna.
2015. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Gondolom ez az első állatkád. A friss ételt te is jobban szereted mint az aszalt paprikás krumplit.
2015. dec. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nem csak szénát ehet megehet különféle dolgokat is pl.:gyümölcs és zöldség itt egy link ha ez segit valamit
2015. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2015. dec. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem csak szénát ehet megehet különféle dolgokat is"


- Alapvető eledele a széna, vagyis abból kell a legtöbbet ennie, minden más csak csemege, nasi. Anatómiailag is így van felépítve. Ha megborul az egyensúly, az betegséghez vezethet.

2015. dec. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nyilván tudom, hogy a friss az jobb persze, de mindenhol azt olvasom meg én is úgy tudom a széna a legfontosabb és bár falun lakunk könnyebb a fű beszerzése. Egyébként panzi réti széna.
2015. dec. 24. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a Panzi széna nem jó minőségű, az én tengerimalacaim sem eszik. Ennek ellenére lepontozták a válaszom. Akkor javasoljatok jobbat, ha ilyen okosak vagytok.
2015. dec. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen ma kibontottuk az egészet, hogy átválogassuk és a puha zöldebb részeket eszik a többi száraz gazt nem :S szóval keresünk jobbat
2015. dec. 24. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!