Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Normális az ilyen vagy valami...

Normális az ilyen vagy valami baj lehet?

Figyelt kérdés
A 7 éves törpenyuszim mostanában 2-3 hetente egy-két napot alig eszik, már elvittem orvoshoz egy hónapja akkor kapott injekciót, tegnap kicsit több vacsorát adtam neki, mint szoktam azt megette mind, ma viszont nem akart enni, mikor kiengedtem ugrált, de mikor visszatettem a ketrecébe lefeküdt és nem nyúlt a kajához.

2015. dec. 24. 20:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem mondta az orvos, hogy pontosan mi baja van, mert nem mindegy.

Kellemes ünnepeket!

2015. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Megöregedett.
2015. dec. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az orvos aztmondta, hogy lázas, de utána abból kigyógyult, mert visszavittem kontrollra és aztmondta már semmi baja.
2015. dec. 24. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem normális, ha alig eszik. Illetve tisztázzuk, mit jelent pontosan az alig. Mennyit és mit eszik?

Olyan orvoshoz vidd, aki jól ért a nyulakhoz, egzotikus orvos, mert a sima állatorvosok nem igen tanulnak a nyulakról, nincsenek tisztában az ő egészségükkel. Merre laksz?

2015. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát azokon a napokon mikor alig eszik akkor, nehany szelet uborkat meg egy keveske magot, de most egyenlőre semmit nem evett, reggelre talán eszik valamennyit.
2015. dec. 24. 22:09
 6/9 A kérdező kommentje:
Egyebkent normálisan egy kisállatoknak megfelelő tányérkányi magot szokott, nehány szelet uborkaval, repaval meg almával!
2015. dec. 24. 22:11
 7/9 anonim ***** válasza:
Szénát kap egyáltalán, mivel az a fő tápláléka, annak mindig kell előtte lenne.
2015. dec. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ja igen azt kihagytam, az egész nap van előtte, de ma abból sem evett csak alig!
2015. dec. 24. 22:30
 9/9 anonim ***** válasza:

Keress egy mezőt vagy valami zöld területet, ami nincs tele kipuffogógázzal és gyűjt friss fűféléket, gyógynövényeket (pl. gyermekláncfű, kamilla, lándzsá útifű stb.). Bár tél van, a mi kis udvarunkban is rengeteg van, úgyhogy te is fogsz találni. Mivel ideáig ilyeneket nem evett, eleinte csak keveset adj, lassan kell megszoknia, de ezek a friss növények a természetes táplálékuk, amik rendkívül jó hatással vannak az egészségre, az emésztésre és mivel a nyulak alapjáraton is ezt ennék, örömmel is veszik magukhoz, általában imádják, mivel tudják, hogy erre van szükségük.

Nagyon sok nyuszi egészségét állítottam már vissza ezzel.

2015. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!