Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyi szénát adjak a tengeri...

Mennyi szénát adjak a tengeri malacaimnak?

Figyelt kérdés
Nem szeretném, hogy elhízzanak, ugyhogy reggel és este két marékkal szoktam nekik adni, de ez biztos, hogy kevés mivel mindenhol azt írják, hogy mindig legyen előttük. Nem eszik meg rögtön az egészet amint kiraktam, vagy csak annyit esznek amennyi jól esik nekik? (széna mellett reggel és este két-két marék magot és nap közben kb 5 szelet uborkat adok nekik)
2015. dec. 25. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A széna nem hízlal, korlátlanul kell nekik adni.
2015. dec. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. dec. 25. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Széna mindig legyen előttük (nem értem ha látod hogy mindenhol azt írják akkor te miért nem úgy csinálod?) ! Ja és a tengerimalacok nem magevők tehát az a táp nem jó nekik!! Versele Laga Cavia Complete vagy Versele Laga Cavia Nature vagy. A Lili táp felel meg nekik!!! Ne csak uborkát adj nekik főleg ne ilyenkor ! Mindig idény zöldség vagy gyümölcs legyen nekik!! Amik puffasztanak azok tilosak! Milyen neműek? Najó mind1 ezt a két oldaltindenképpvolvasd el!! : [link]
2015. dec. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mar irto sokat olvasgattam, csak nem ertettem ezt a szena dolgot, már mindig adok nekik! A tápukat meg imádják, c vitaminos, szoval nem fogom kidobni, mert nem magevők...
2016. jan. 1. 17:28
 5/5 A kérdező kommentje:
De amugy koszi a tanacsot,azota mar szint e mindenen valtoztattam :)
2016. jan. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!