Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Lehet így 5napig a törpenyuszi...

Lehet így 5napig a törpenyuszim, vagy ez kínzás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy találtam az állatkereskedésben egy tündéri törpenyuszit.amit 29.én tudnék megvenni.A ketrecet viszont csak 2-3.a körül tudnám hozzá megszerezni.Addig viszont már husvét van,bajos a nyitvatartás,és a nyuszit is elviszik.Tarthatom ebben a pár napban a nyuszit egy hatalmas papírdobozban,vagy egy nagy és magas falú faládában?(magas a láda,nem látom nagy esélyét a szökésnek,ha igen akkor is max a szobába tud szökni,ami nyuszibiztos)természetesen ebbe is tennék forgácsot,kapna szénát,vizet...az egyedüli ami aggaszt,,hogy ugyan kap fényt sokat felülről,de ez elég neki?

Köszönöm a normális és segítőkész válaszokat


2010. márc. 25. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Rajta akarod hagyni a faláda tetejét?Gondolom nem, akkor pedig nem lesz baja pár napig amíg meg nem szerzed a ketrecet!Papír dobozba sztem ne tedd mert tutti kirágja, és megpróbál megszökni!:)
2010. márc. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha csak pár napról van szó nem baj. S inkább te vedd meg mint olyan akinek csak húsvétra kell és utána leadja valami állatkertbe vagy még rosszabb történik.
2010. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha oks időt töltessz vele és kiengeded szerintem kibírja. de minél hamarabb szerezz ketrecet:) És kábelekkal vigyázz:D
2010. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja nyugodj meg.:) egyik ismerősünk is olyanba tartotta pár napig a nyulát és én amúgy a faládára voksolok.
2010. márc. 25. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Igen tarthatod de csak faládában mert a papírdobozt szétrágja meg az be is ázik a pisijétől!

De az a fontos hogy sokszor cseréld ki alatta az almot amíg ott van!

2010. márc. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam kérdezni, bár nálunk max 2napról van szó. :)
2010. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
természetesen nem tenném rá a tetejét a faládára,még megfulladna szegény!!hát időt azt annyit tudok vele tölteni h.reggel fél8 ig,aztán fél háromtól estig,ez idő alatt ki is lehet engedni itthon.aztán jön a nyár,az már más,mert egész nap vele tudok lenni..köszönöm a válaszokat.akkor ha még hétfőre meg lesz a nyuszi akkor megveszem.és nem,nem húsvéti hóbortnak szánom,csak most találtam rá a megfelelő nyuszkóra:)köszi a válaszokat.szóval akkor biztos nem lesz baja??jajj nagyon aggódom már most érte:D..:)
2010. márc. 25. 13:53
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi is utolsó pillanatban vettük meg anno a nyuszinkat (szólt az állatkereskedő, hogy mégis jött vörös színű babanyuszi és rohanjunk, ha tényleg kell :=) ), és valamivel kevesebb, mint egy hétig lakott egy nagy tv-s dobozban (akkoriban még nemcsak palacsinta tv-k voltak). Az alját kibéleltem kukazsákkal (hogy ne ázzon el a karton), arra ment 2-3 ujjnyi forgács, a tetejét levágtuk. Aztán beköltözött az új ketrecébe, amit akkoriban Ausztriából hoztunk, mert ott sokkal olcsóbban és sokkal nagyobbat tudtunk neki venni, mint amit itthon bárhol árultak. A nappalinkban (késő tavasztól őszig pedig reggeltől estig a kertben) lakott.


Nyugodtan vedd meg és ha van lehetőséged, tedd a faládába arra a néhány napra.

2010. márc. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát akkor így lesz,nagyon szépen köszi utolsó,sokat segítettél:)további tapasztalatokat is várok,ha vannak,de nagyon aranyosak voltatok,és megnyugtattak a válaszok
2010. márc. 25. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!