Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tengerimalac sokáig él?

Tengerimalac sokáig él?

Figyelt kérdés

Nagyon állat függő vagyok és ha megszeretek egy állatot azt én meg nem unom. Volt görényem 8 évesen pusztult el szegény rettenetesen hiányzik de sajnos mar nem olyanok a családi körök hogy tudjak újra venni.

Valaki megmondaná hogy meddig él a tengeri malac és ugye 5 évnél tovább? Olyanok írjanak inkább akik jobban benne vannak a dologba!


2016. jan. 13. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:

szia

én már több mint 8éve malacozok, és többségében megunt malackákat fogadtam be, ha vettem is valahogy sose sikerült kölyköt. Átlag életkoruk 6 év, de sokszor a 8-at is vígan megélik. Nekem az egyik malacom 5 éve került hozzám, akkor volt 2 éves, most már 7, lassan betölti a 8-at és köszöni szépen nagyon jól elvan a társaival :)

a lényeg, hogy 2 fiút vagy 2 lányt tarts, ha nem akarod, hogy legyenek kicsik, mert nagyon társas állatok.

2016. jan. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
első kommentelő vagyok, annyiban kiegészíteném még, hogy MINIMUM 2 malacot tarts együtt. Nekem most 4-en vannak egy jó nagy ketrecben, minél többen vannak minél nagyobb helyen, annál boldogabbak.
2016. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Általában 6-8 évet élnek, de ezt nagyban befolyásolják a tartási körülmények.
2016. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat:) De ha esetleg 1 malacot tartanak befojasolna az elettartalmat? Persze sok szeretettel es odafigyelessel
2016. jan. 13. 21:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ugyanis egyedül nem érzi jól magát, ami kihatással van a mentális egészségére, az pedig a fizikaira is. Malacot nem tartunk egyedül! Akármennyit vagy vele, mellette lehetsz napi 24 órát, nem tudod kielégíteni társasági igényeit.
2016. jan. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha kereskedésit veszel, lehet, hogy az öröklött betegségek miatt nem éli meg a 7 éves kort. ha tenyésztőtől veszel, és rendesen tartod, 100%, hogy megéli :)
2016. jan. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!