Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A tengerimalac kitépi a saját...

A tengerimalac kitépi a saját szőrét vagy a másikét?

Figyelt kérdés
Hosszú szőrű tengerimalacaim vannak, és észrevettem hogy sokkal rövidebb lett a szőrük mint volt. Arra gyanakszom, hogy valamelyik kedves kis öcsém nyírta le nekik, de tagadják. Pedig egyértelműen látszik, hogy le van nyírva. Mindezt azzal magyarázzák, hogy biztos lerágták egymásnak...én ezt nem hiszem, mégis megkérdezem tőletek? Lehetséges, hogy saját maguk rágták le? Szőr maradványokat nem találtam a ketrecükben....Tudom, hogy röhejes a kérdés, de nektek mi a véleményetek?

2016. jan. 10. 13:37
 1/3 anonim válasza:
Szegény,tengerimalacok mit élhetnek át abba a házba az öcséid mellett.!
2016. jan. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jól vannak tartva, nem bántja senki őket, ugrálni is szoktak örömükben, de mégis rövidebb a szőrük...azt mondod ők lehetek? Az is lehet, hogy anyám volt, mert folyton mondogatta, hogy tiszta gubancos, és állandóan pisis a bundájuk...pedig én megfésültem nekik, amíg hosszú volt a szőrük.... De mind azzal etet, hogy lerágták egymásnak...
2016. jan. 10. 13:56
 3/3 anonim ***** válasza:

az én malacaimhoz ha egy ilyen agyatlan gyerek hozzányúlna, eltörném a kezét(biztos, hogy az öcséidnek is adnék a helyedbe 2 akkora pofont, hogy azt se tudják hol vannak, egyből megtanulnák mi a rend)!

verekedésnél van hogy egy pici tincset kitépnek, vagy ha vitaminhiányosak kihullik nekik, de egyértelműen látszik, hogy ha ollóval ha belevágva. Az én egyik malacom hosszú szőrű és a feneke alatt visszavágom a szőrt, mert beleragad a pisi-kaki és az alom is, a többi részen heti 1-2 alkalommal gyengén megfésülöm a nagy csomókat ollóval kinyisszantom.

2016. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!