Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Müzlialap tengerimalacnak?

Müzlialap tengerimalacnak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az egyik youtube videóban (DIY Guinea Pig Treats:Cupcakes) láttam egy tengerimalacoknak való süti készítést. A tengerimalacnak lehet müzlialapot adni?

2016. jan. 18. 21:13
 1/1 gyevickie ***** válasza:

Szia,

Megnéztem a videót. Az a műzlialap zabpehely. Igazából az egésztől nem lesz semmi bajuk, egyenként ehetik mindegyik zöldséget, gyümölcsöt. A zabbal sincsen gond. Csak szerintem szimplám felesleges ilyet csinálni nekik, teljesen lutri, hogy megeszik-e.

Csemegének én mindig a Twizzy Farmot ajánlom malacoknak. Fressnapfban lehet venni, száraz füvekből, gyógynövényekből álló illatos keverék. Többféle összetételben létezik. 1-1 csipet elég belőle malaconként a tálkájukba. Az én malacaimnál mindig nyerő és teljes mértékben nekik való, nem lesz tőle bajuk.

2016. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!