Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Tenyészt még törpenyulakat?

Tenyészt még törpenyulakat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Láttam itt a gyakorin hogy Wigazzy Krisztina tenyészt törpenyulakat.Még tenyészti? Holland töpenyuszit szeretnék és mindenképpen tenyészetből. Ha nem tenyészt, tudtok nekem megbízhatő tenyésztő embert írni aki holland törpenyuszit árul?

2016. febr. 3. 20:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehetőleg Budapest közelében legyen.
2016. febr. 3. 20:34
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

hírtelen keresésre ezt találtam, de ha beírod googleba akkor kihoz egy két dolgot..

max itt kérdezzed meg van olyan nyuszi amit szeretnél.. ha ide kitudod írni nem értem, hogy keresni miért nem vagy képes...

2016. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

de ez is itt van mondjuk

2016. febr. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

miskolcon van a Manócska Törpenyúl tenyészet facebookon megtalalod oket vagy manocska.weebly.com-on ok vallalnal pestre ingyen szallitast

meg a csikí törpenyúl t. ajanlom szinten facen megtalalod :) ok pest korul vannak

2016. márc. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!