Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit rakjak a nyulam "ketrece"...

Mit rakjak a nyulam "ketrece" alá, hogy ne ázzon át a pisi?

Figyelt kérdés

Hallottam olyat, hogy szétmarja a szőnyeget, stb.

A szobámba csak délutánonként lenne.

A ketrece egy ilyen műanyag nagy láda. Ebbe raktam 2-4 réteg papírt, majd egy kis széna, és az egész műanyag ládán van egy ilyen szemeteszsák.

Így nem lesz baj, ugye?


2010. márc. 29. 18:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nekem nincs nyulam és nem értek hozzá. De a műanyag láda tudtommal nem tud átázni, főleg ha szemeteszsákot is húzol rá.


Az 1000%, hogy a műanyagon a pisi át nem szivárog, az át nem engedi.

2010. márc. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
tegyél alá forgácsot
2010. márc. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
mármint a ketrecbe a nyuszi alá
2010. márc. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az újságpapírt hanyagold, mert toxikus anyagok vannak benne és ha nyuszi megrágja megbetegedhet tőle.

a szénát a szénatartóba tedd, mert az sem túl egészséges neki ha a pisis szénát eszi.

Tanítsd meg, hogy alom tiszta legyen, és akkor csak egy alomtálcát kell venned amibe fapelletet teszel (préselt forgács nem porózus ezért nem lehet(sz) rá allergiás)

A szemeteszsákra pedig semmi szükséged (nem is értem mire kell)Ha akarsz vékony szivacsot vagy régi törülközőt rakhatsz a ketrec alá, de csak hogy ne csikarja fel a padlót.

2010. márc. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!