Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rágcsálók alá, papír alom...

Zombie.bambie kérdése:

Rágcsálók alá, papír alom helyett lehetne apróra tépett régi dokumentumokat tenni?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam, hogy papír alom helyett az iratmegsemmisítővel ledarált papír jó lehet a rágcsálóknak papír alom helyett. Igaz ez? Másik helyen azt írták, hogy a festék miatt káros lehet. Ahogy láttam, nálunk nem igazán rágcsálják fogyasztják az almot, így ha esetleg jó lehet nekik megspórolnék esetleg 2-3 havonta egy alom vásárlást.

2016. febr. 13. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Én papírt egyáltalán nem tennék alá, csak forgácsot. Ezen nem kell spórolni.
2016. febr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem spórolás képpen, egyébként is csak papír almot, vagy pelletet használok, patkányaim vannak akiknek nem jó a forgács...
2016. febr. 13. 17:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, a patkányt nem szabad forgácson tartani. :) Viszont a ledarált irat sem jó neki. Maradj inkább a SafeBed/Carefresh alomnál. HOsszabb távon olcsóbb a picit drágább almot megvenni, mint később a tüdőbeteg vagy más bajt szenvedett állatra vagyonokat költeni. :)
2016. febr. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Persze, nem szeretném ha bármi bajuk lenne, csak gondoltam ha nem árt nekik, akkor miért ne, de természetesen az egészségüket nem kockáztatnám emiatt :)
2016. febr. 16. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!